Kategorie
Spolupracujeme
HC Bíli Tygři Liberec

HC Ústí

BK Mladá Boleslav

HBC Hostivař

HBT Vlašim

Prodávané značky

 

logo-warrior

WARRIOR HOCKEY

Firma byla založena roku 1992 v USA. Její hlavní zaměření je na lední hokej, lacrosse a od roku 2012 i fotbal. Firma Warrior patří mezi stále se rozvíjející společnosti o čemž svědčí i fakt, že se během posledních tří let vyšvihla do popředí v oblíbenosti u hráčů. Další novinkou pro rok 2010 bylo vytvoření prvotřídní brankářské výstroje, díky které se sortiment na lední hokej rozšířil i mezi golmany. Mezi hráče hrající se značkou Warrior patří Ilya Kovalchuk, Alexei Kovalev, Kris Draper a Tomáš Kaberle.

www.warriorhockey.com

logo-rbk

REEBOK

Společnost Reebok byla založena v roce 1895 ve Velké Británii původně jako testilní společnost. Spojením se společností Jofa dala za vznik i novému odvětví pod svou značkou a to hokeji. V současné době patří značka Rbk mezi stálice na trhu a zastupují ji stále lepší hráči. Mezi ně patří Sidney Crosby, Roberto Luongo, Pavel Datsyuk i čech Roman Hamrlík.

www.reebokhockey.com

logo-easton

EASTON

Společnost byla založena v USA v roce 1922. Zaměřuje se hlavně na baseball, softball, cyklistiku, lukostřelbu a lední hokej. Mezi hráče hrající se značkou EASTON patří ostrostřelec Dany Hetley i slovenský obr Zdeno Chára.

www.eastonhockey.com

logo-ccm

CCM

Kanadská hokejová firma, která již řadu let produkuje kvalitní výrobky na hokejový trh. Firma původně vyráběla motory a kola, z čehož se i odvodil název CCM (původně Canada cycle & motor company). S výstrojí CCM v NHL hraje spousta hráčů mezi nejznámější patří ruský bohatýr Alexander Ovechkin, finská legenda Saku Koivu i nestárnoucí Joe Thorton.

www.ccmhockey.com

logo-bauer

BAUER

Společnost Bauer byla založena roku 1927 v Kanadě. Patří mezi stálici na trhu s hokejovým zbožím. Značka Bauer patří mezi nejrozšířenější a nejoblíbenější mezi hráči NHL i jiných soutěží. Nejznámější hráči hrající se značkou Bauer jsou bratři Sedinové, Tomáš Vokoun a vítěz kanadského bodování Stanley Cupu 2011 David Krejčí.

www.bauer.com

logo-graf

GRAF

Společnost Graf byla založena roku 1921 ve Švýcarsku. Specializuje se na výrobu hokejových bruslí a krasobruslí.

www.grafskates.com

Nejprodávanější
Akce
Obchodní název :
Warrior sport s.r.o.
IČ: 241 29 496
DIČ: CZ24129496
Sídlo :
Rozárčina 1480/7
140 00 Praha 4
Spojení :
+420 731 600 558
obchod@warriorsport.cz
warriorsport.cz